Arcus coin (ASC)

Arcus coin Nedir?

Arcus Coin standart ERC20 akıllı sözleşme platformuyla beraber Ethereum ve Blockchain teknolojileri üzerine kurulmuş bir dijital para birimidir.
Arcus gereksiz işlem ücretlerinin ve hizmet bedellerinin yükünü azaltmaya odaklanan merkezsizleştirilmiş bir e-ticaret platformudur. Arcus, Arcus Coin Sahipleri'ne özelleştirilmiş hizmet ve finansal teşvikler sağlayacak özel blockchain faaliyetleri yürütecek.
Arcus, Coin Sahipleri'nin şirketin izleyeceği yolu ve kaderini belirleyeceği evrensel bir demokratik sistem tarafından yönetilmesi açısından türünün ilk örneği olacak. Arcus, diğer e-ticaret sitelerinin aksine, kullanıcıları aracıların devreye girip komisyon kesmeden para alıp gönderebileceği, kripto para birimlerini kendi ödeme şekli olarak kullanan ilk sistem olacak.
Kesinlikle blockchain teknolojisinin sağladığı avantajlarla e-ticaret sektörünün ve iş dünyasının yapısını tamamen değiştirmeyi hedefliyor. Arcus, sigorta depozitosu barındıran çok imzalı bir yemin belge tekniği uygulamakla kalmayacak aynı zamanda ürünler nakliye edilirken dolandırıcılık sorunlarını ortadan kaldırmak için medya yollarından(fotoğraf, video) da faydalanacak.
Ürünlerin nakliye edilmesini modernize eden ve alışılagelmiş ticaret standartlarından kurtulan tamamen şeffaf ve demokratik bir şirket olmayı hedefliyoruz. Böylece, dünyayı daha iyi bir hale getiren ve herkese adil davranan yeni bir iş modelini tanıtmayı hedefliyoruz.
Arcus Ön Satışı şu an aktif halde! Satışlar ''ilk gelene önce hizmet'' prensibiyle işleyecek. Anlık olarak projenin ilk aşamalarının akıcı olması için yeteri kadar fona sahibiz.
Platformun hedefleri çok yüksek olduğu için başarılı bir ön satış dönemi geliştirici ekibini geliştirmemize ve kodlama hızının artmasına oldukça katkı sağlayacak. Başarılı bir Ön Satış'ın ardından elde edilecek fazladan fonlar sayesinde, resmi ICO başlamadan ASC platformunun temel halinin bir prototipini çıkarma imkanımız olacak.
İlace fonlar ASC'nin sağlam ve tam hacimli bir uluslararası pazarlama kampanyası düzenlemesine yardımcı olacak. Arcus Coin'in Ön Satışı boyunca coin başına fiyat $0.05 şeklinde olacak. Ön Satış boyunca neden mi ASC Token'i almalısınız?

Erken katılımcıların, ICO öncesi gerçekleşecek indirimler sayesinde kar elde etme garantisi olacak. Ayrıca, katkı miktarları bonus coinler ekleyecek. $50-$500 katılımlar %30 bonus elde edecek.
Bonuslar şu şekilde;
$500-$2.500 arası %35 bonus.

$2.500-$10.000 arası %45 bonus.

$10.000'dan fazlası %50 bonus.

Başlangıç Tarihi: 01/05/2018

Bitiş Tarihi: 15/05/2018

Proje Tipi: Token

Platform: Ethereum

Toplam Arz: 80.000.000

Sektör: E-ticaret


Web Sitesi: Sayfaya Git

Whitepaper: Sayfaya Git

Bitcointalk: Sayfaya Git


Son güncelleme : 20-05-2018 @ 11:46