healthnexus Health Nexus (HLTH)

Health Nexus Nedir?

Dünya çapında sağlık hizmeti masraflarını azaltarak, sağlık çalışanlarının hasta bilgilerini güvenli bir şekilde paylaşmalarına olanak sunar.
Sağlık hizmeti, ödemeyi sonuçla doğru orantılı kılacak bir şekilde değere yönelik bir hizmete doğru kaymaktadır. Tahminlere göre 2018 yılında sadece ABD’de piyasa değeri $300 milyarı geçecek. Katılım sağlamak için sağlık çalışanlarının daha önce hiç yapmadıkları bir şekilde işbirliği yapması gerekecek. Bu yüzden de, sağlık çalışanları işbirliği yapabilsin diye sabit bir denetim tarihçesi oluşturmak için blockchain teknolojisinden faydalanan ve hasılat elde eden bir uygulama olan ConnectingCare’i oluşturduk.
Health Nexus, sağlık çalışanlarının hastalarına yardım etmeleri için küresel bir bağlamda işbirliği yapabilecekleri merkezsizleştirilmiş, açık ve tamamen standartlara uygun bir sistem oluşturmayı hedefliyor.
Health Nexus, bilgi alışverişinin merkezsizleştirilmesine ve güvenli hale getirilmesine, ayrıca da çalışanlar arası hizmetin iyileştirilmesine ve uygulama geliştiricilerinin yarınlar için sağlık hizmeti uygulamaları oluşturmalarına imkan sağlayan bir ekosistem oluşturmayı mümkün hale getirir.

Başlangıç Tarihi: 22/02/2018

Bitiş Tarihi: 22/03/2018

Proje Tipi: Token

Platform: Ethereum

Toplam Arz:

Sektör: Sağlık


Web Sitesi: Sayfaya Git

Whitepaper: Sayfaya Git


Tanıtım Videosu


Linkler
Son güncelleme : 16-02-2018 @ 13:09