Wixlar Coin (Wixlar)

Wixlar Coin Nedir?

Wixlar, anlık, güvenli, kişiye özel ve düşük faaliyet ücretlerin sahip olan Blockchain Teknolojisine dayanarak oluşturulan bir Küresel Merkezsizleştirilmiş Dijital Para Birimidir.

Wixlar kamuya, kişilere ve şirketlere 12'den fazla hizmet sunan ilk Dijital Para Birimidir.

*)Wixlar TV: İş dünyasına ve teknoojiye yönelik 24/7 haberleri canlı yayınla sunan bir kanaldır. Uluslararası yayın linki: https://wixlar.com/wixlartv

1 )Wixlar Cüzdanları: Wixlar Coin'leri sizin bilgisayarınızda, tabletinizde ya da laptopunuzda bulunan kişisel cüzdanınızda güvenli bir şekilde saklanır.(Windows, Linux, Max, Android, Paper Wallet) Cüzdanınızı cihazınıza indirebilir ve sadece tek bir tuşla ödeme almaya ve yapmaya başlayabilirsiniz.

2 )Wixlar MasterCard: Wixlar, Wixlar Coin Sahipleri'ne, Wixlar Coinler'ini Dolar'a ya da Euro'ya dönüştürebilmelerine ve dünyanın herhangi bir yerinden ATM aracılığıyla para çekebilmelerine ve hatta normal bir MasterCard'la yaptıkları gibi alışveriş yapabilmelerine olanak sunan dünyanın her yerinde kullanılabilen bir MasterCard sunar.

3 )Küresel Dönüşüm İmkanı: Wixlar Coinleri Euro, Dolar, Yen ve Pound gibi herhangi bir para birimine dönüştürülebilir.

4 )Akıllı Sözleşme: Kendi şirketiniz ve holdinginiz için varlık ve hisse oluşturun.

5 )Kredi Mektubu: Alıcılar ve satıcılar için güvenli bir bakiye sunar.

6 )Bulut Depolama: Wixlar dosyalarınızı böler, şifreler ve dağıtır.

7 )E-Dükkan: Wixlar E-Dükkanı'ndan teknolojik ürünler satın alın.

8 )Akademik: Referanslarıyla beraber materyal ve araştırma sağlar. Wixlar Academy'yi bugün ziyaret etmek için http://www.WixlarGroup.com

9 )Ödüller: https://wixlar.com/rewards/'da bulunan kolay görevleri yerine getirerek ücretsiz olarak Wixlar Coin elde edebilirsiniz.

10 )Ortaklar: Wixlar Coin'lerini bir ödeme yöntemi olarak kabul ederek Ortak olun.

11 )Çekiliş Hayalinizdeki yat, villa, araba için çekiliş bileti alın.

12 )Serbest Çalışma: Dünya çapında hizmet sunan serbest zamanlı çalışanlar için online piyasa ortamı.

Eğer websitemiz olan https://wixlar.com'e bakarsanız, özellikle de Video Bölümü için https://wixlar.com/videos/'i ve Akademi Bölümü için https://wixlar.com/academy/'i, dünyanın çeşitli yerlerinden Wixlar'la ortak olacak şirketleri ve iş adamları davet eden ve misafir eden halihazırda mevcut şirketleri ve aynı zamanda da Ağustos 2017'den beri büyük çaplı küresel etkinlikleri hem aktif olarak destekleyip hem de onlara katılım sağladığımızı göreceksiniz.

Ekibimize gelince, tanıtım videosundaki profesyonelliğin yanı sıra Wixlar Group'un bir parçası finansal danışmanlarımızın, avukatlarımızın, muhasebecilerimizin, geliştiricilerimizin ve satış ekimizin yüksek standartlarını kendiniz de görebilirsiniz.

Başlangıç Tarihi: 15/04/2018

Bitiş Tarihi: 30/06/2018

Proje Tipi: Token

Platform: Ethereum

Toplam Arz: 5330000000

Sektör: Sosyal Ağ


Web Sitesi: Sayfaya Git

Whitepaper: Sayfaya Git

Bitcointalk: Sayfaya Git


Son güncelleme : 12-04-2018 @ 09:36